1 / 1
Bebsko krevetce / бебешко креветче
4.000 МКД
Цената е фиксна
27.09.2022 10:31

Гази Баба / Скопје

Kompletno so se dusek 120/60/30 kupeno e 5000 den dusekot 3000 den plus postavite okolu krevetceto 1200 den

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070367995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам