1 / 6
CAMPING TRAILER KIP KL 390 DE LUXE
3.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 20:51

Долнени / Прилеп

Kampot e maksimalno socuvan nema vlaga nema mirisba ekstra sostojba 4 metra na mk sobrakajna registrirana do 2026

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

elko
Потврден огласувач
070259073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам