1 / 3
Se prodava dvosoben stan vo Topansko Pole
40.000 €
Цената не е фиксна
20.08.2021 22:57

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

57 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ulica Nikola Maleshevski 39

Se prodava stan vo Topansko pole 57 m2. Stanot ne e renoviran. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Maki
Потврден огласувач
0046700189514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам