1 / 2
Zastitna resetka za dukjan/garaza
По Договор
30.11.2022 00:04

Штип / Штип

Ispravna zastitna resetka za dukjan/garaza malo i golemo krilo.. potrebno e samo podmackuvanje i farbanje

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
078232181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам