1 / 1
renoviran stan na 1 kat so mnogu povolna cena
42.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.08.2021 09:41

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Topansko pole,vo blizina na "RAMSTOR"

RENOVIRAN stan,na1 kat so 1 spalna,posebno kujna i trpezarija ,golema dnevna soba ,balkon i podrum 7m2
Stanot e vo odlicna sostojba.
stanot ima moznost za proshiruvanje uste 40m2
lokacijata e mnogu mirna i ubava za ziveenje so besplaten parking vo sekoe vreme.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

full opremen stan so 2 spalni

250 €

Stan na prizemje vo Blok 70 idealen za lokal!

77999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам