1 / 6
ROWER VESLO Professionale Fassi Acqua ITALIA
1.200 €
Цената е фиксна
26.11.2022 09:18

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

НОВО МОДЕЛ 2022Г.
Професионален веслач ровер за комерцијална и домашна употреба.

Бренд Фаси Спорт ИТАЛИА Модел acqua
Систем за сопирање / отпор
Професионален мешан магнетски и воден систем
LCD екран на компјутер 8 x 5 см
Компјутерски функции Време, просечно време 500 метри, растојание, калории, удари во минута, вкупни удари во сесијата, вкупни удари, вати
Седиште за веслање Ролери со лежиште Должина на шина Алуминиум 129 см Прилагодување на напор
На 10 нивоа изразени во вати
Програми за обука 7 (3 цел и 4 интервали) Дијаметар на резервоарот за вода 58 см Безжичен приемник за срце Да
Ремен за градите Изборно
Прилагодлив потпирач за нозе со ремен за прсти
Транспортни тркала Да
Стапала за израмнување на основата Да Максимална тежина на корисникот 150 Kg Отворени димензии 227 x 56 x 65 см Големина на пакување 130 x 68 x 62 см
Бруто тежина 75 Нето тежина 63
Европски сертификати CE - RoHS - Директива за машини EN -957/6
Гаранција 2 години

Uvoznik i distributer na DIADORA FITNESS I FASSI SPORT ITALIA
ALPE SPORT FITNESS
Bul.Kuzman Josifovski Pitu 24/15
1000 Skopje Makedonija
Naselba Aerodrom
alpesportplanettrejd@yahoo.com
+389 22461 547
078 359 359
078 323 388
070 220 856

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Останато

Се продава од: Претпријатие

ALPE SPORT
Потврден огласувач
078359359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам