1 / 2
Stari ispravni mashini za pisuvanje latinica i kirilica
5.000 МКД
07.08.2022 11:41

Куманово / Куманово

vo top sostojba edna masina na kirilica i druga na latinica 5000den edna

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Мебел / Тепих

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
078307911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам