1 / 6
Се издава магацин
1.500 €
21.08.2021 13:21

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

600 m²

Се издава дел од магацин 600Мкв со канцелариски простор. Магацинот е со висина 8м со одличен пристап за шлепери. Со 24ч чуварска служба. Закупнината е 1500Евра(2,5евра/мкв).
Постои можност за услуга истовар и растовар со наш вилушкар во тој случај цената е 3евра мкв.
Локација Долно Лисиче(во кругот на Хемтекс)

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Огнен
Потврден огласувач
075366797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам