1 / 8
SE PRODAVA KUKJA
По Договор
04.08.2022 20:37

Битола / Битола

Број на соби:

10

Квадратура:

237 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1965

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Romanija

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 STANBENA POVRSINA I 150M2 DVORNO MESTO.
kUKJATA IMA I POMOSEN OBIJEKT TVRDA GRADBA OD 60M2.
GRADBATA E EDEN DEL GREDA EDEN DEL PLOCA.


Viber: 078-529-745

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Izabela
Потврден огласувач
078529745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам