1 / 10
Audi A4 1.9 tdi
4.699 €
Цената не е фиксна
4.899 €
25.09.2022 10:49

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A4 1.9 tdi,
registrirano do 15.05.2023 g. so zelen karton
Klimatronik dvozonski
ABS, ESP
Elek.na stakla i retrivizori
Centralno zaklucuvanje
Podesuvanje volan po visina i dlabina
Letni gumi Hankook
Novi diskovi i plocki staveni 11.01.2022.
Smeneto ulje i site filtri na 11.01.2022.
Vo super sostojba.

Tel. 070 360 435

Tel. 070 360 435

Tel. 070 360 435

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам