1 / 3
TOCAK za mali deca
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 17:45

Ресен

SE PRODAVA mal velosiped so tri trkala

Mnogu malku koristen i e vo odlicna sostojba

Za poveke informacii javete se na sledniot broj 070 363 103

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Се продава од:

Prespa Oglasi
Потврден огласувач
070363103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам