1 / 5
Se prodava Kukja / Куќа
25.000 €
11.05.2022 12:27

Македонски Брод

Број на соби:

6

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Makedonski Brod Ul Prvomajska 14

Hitno Se prodava kukja na dobra lokacija vo makedonski brod
Za povekje detail kontaktirajte me na 075676175

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
075676175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам