1 / 6
IPHONE 11 NEVERLOCK
450 €
22.08.2021 17:16

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11

Боја:

Red

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam Iphone 11 64gb neverlock,telefonot e vo odlicna sostojba.So nego sleduva kutija,punac,kabel,slusalki.Zamena samo so Samsung Galaxy A72,s20/21
FACE ID✔️
TRUE TONE✔️
BATTERY HEALTH:90%✔️
INFO:077543183
CENA:450EVRA

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077543183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам