1 / 10
Agfamatic 3008
500 МКД
Цената е фиксна
22.08.2021 10:03

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

30,1-35 Мегапиксели

Марка:

Останато

Vo dobra sostojba.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070344467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам