DISPECER
По Договор
23.11.2021 13:35

Аеродром / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

BARAM RABOTA KAKO DISPECER ZA KAMIONI ZA AMERIKANSKI PAZAR NO NEMAM ISKUSTVO PA BI VE MOLEL DA MI DADETE SANSA VO VASATA KOMPANJA ZA OBUKA A POTOA I VRABOTUVANJE BLAGODARAM ODNAPRED

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Todor
Потврден огласувач
38978230191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам