1 / 5
Peugeot Geopolis 250i
2.699 €
31.05.2022 18:43

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Geopolis

Motorot e Nov,garaziran, ima pomina to samo 2300 km, kupen e vo Makedonija, ima originalen vizir, akrapovic auspluh, registrirano e cela godina.....
Moze zamena no so realni ponudi, ne prifakam se I sesto sto ne vi treba po doma.
Motorot e vo Skojpe
075440266
Zamena za Kola so doplata

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

------
Потврден огласувач
079268145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам