1 / 4
Пита мед (Pita med)
1.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.03.2022 17:05

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Се продаваат пити мед и перга.
Пита со мед и перга 1000ден.
Целосно природен ридско ливадски мед.
Пакување = 1кг.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
11111111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам