1 / 5
Kiper Sanduk
1 €
Цената е фиксна
11.09.2021 11:52

Скопје Центар / Скопје

Se prodava sanduk so dimenzii 3.85 , 2.30 vo odlicna sostojba so site delovi klip , cilindar , creva sve ide so sandukot , staveni se novi profili . Samo patos fali .

071 651 661

071 651 661

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Sandui
Потврден огласувач
71651661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам