1 / 9
Oprema za vinarija
1 €
13.08.2022 19:37

Неготино / Неготино

Se prodava oprema za vinarija istata moze i kompenzacija za vino,rakija,kola kombe i slicno.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава / Можна е замена од:

nikola
Потврден огласувач
071366951
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам