1 / 1
Продавам , Rico, cistac za Sax i Klarinet
1.000 МКД
12.02.2022 21:56

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Univerzalen cistac za Sax i klarinet

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Rade
Потврден огласувач
075254040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам