1 / 2
Dispanzer za voda
5.500 МКД
19.07.2022 08:29

Скопје Центар / Скопје

Dispanzerot e vo odlicna sostojba so komresor.tel za kontakt 075 272-131.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
076288722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам