1 / 9
Imt 5136
4.000 €
Цената е фиксна
01.05.2022 19:51

Центар Жупа / Дебар

1995 godina
Dobra sostojba, ima Mali popravki
Alanserot I kocnicite da se kontroliraat ,
Vo Garaza e parkiran,
Bez Akumulator,
CENATA E FIKSNA-ispod ova cena nese dava,
Cenkanje nema,gumite 3000e mu vredat
Soobrakajna ,prenos odma ,
Isecena Kabina ,za 1000denari se vari,tuka e I kabinata.
Nema Plugovi, prikolica,vitlo, korpi,
Za drva sum go koristel,
FIKSNA CENA
+491773647580 viber watapp

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

shemo
Потврден огласувач
00436764928230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам