1 / 3
128GB M.2 SSD So adapter za 2.5” SSD
800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 14:56

Ѓорче Петров / Скопје

128GB i 256GB M.2 SSD Model: adapter za 2.5” vo istiot adapter ima M.2 so razlicni modeli Micron, Samsung, Toshiba, Lite On, SanDisk, SkHynix
Cenite se:
128GB- 800Den
256GB- prodadeni


Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

IT-2018
Потврден огласувач
(070360617-Viber)
(070247070-Viber)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам