1 / 3
Bluetooth slusalki LG
7.200 МКД
02.08.2022 16:13

Скопје Центар / Скопје

Prodavam bluetooth wireless slusalki LG, original, so godina dena garancija. Vodootporni. Ne se otvoreni, dobieni se na poklon. Isto taka uredot sto gi polni, gi sterilizira, do 99% gi unistuva bakteriite nasobrani okolu zvucnikot.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078257390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам