1 / 3
cisterna
1 МКД
Цената е фиксна
28.08.2021 22:35

Виница / Виница

cisterna od inox za atomizer od 1500l
odlicno socuvana

info 077 908 370

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
078911223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам