1 / 1
Stan na prizemje vo centar
1 €
Цената не е фиксна
24.02.2022 23:26

Кичево

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodavaat stanovi od 50m2 ,60m2,75m2 na prizemje so podrum odma pod stanot, so izlez na ulica. Stanovite se idealni za prenamena vo deloven prostor. Se naogjaat vo centralen del na kicevo . Povekje informacii Vlatko 070318320.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

1 €

Stan na prizemje vo centar

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам