1 / 10
POLO DELOVI
1 €
31.05.2023 10:05

Македонски Брод

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

ima se motor na kola 1 2 12 v

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам