1 / 10
Издавам соби во Охрид со поглед на езеро
1 €
14.11.2022 18:05

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Издавам соби во Охрид со поглед на езеро во место Варош
Драган 075217790

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

R
Потврден огласувач
078442545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам