1 / 2
KENWOOD CD PLAYER DP-3020 POG.OGLAS SLIKI,OGLAS
2.400 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.09.2022 14:03

Кичево

POREDOK MODEL NA KENWOOD ZVUK PREUBAV 100 % ISPRAVEN CITA BEZPREKORNO I CISTO DP- 3020 CD PLAYER BEZ GREPKI ZACUVAN BUKVALNO KAKO NOV SO DOSTA FUNKCII NA NEGO AUDIOFILSKI / DP - 3020 VO KOMLET SO DALECINSKO + BATERII , PINOVI SO NEGO , 1 CD ORIGINAL SO NEGO / INF. 071 451 028

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам