1 / 3
Мед со пита (Med so pita)
600 МКД
Со вклучен ДДВ
08.03.2022 17:04

Битола / Битола

Испраќам по карго    

100% природен рисдко ливадски мед со пита во тегла.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
11111111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам