1 / 1
KLima 3,5 Kw bez inverter
По Договор
23.01.2023 12:54

Прилеп / Прилеп

Se prodava koristena klima 3,5 kw, bez inverter, strucno demontirana so freon i dalecinsko

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070259132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам