1 / 11
Kia Sportage 1,6
12.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 17:30

Прилеп / Прилеп

Марка:

Kia

Модел:

Sportage

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Proizvedena 2013 godina 1,6 so 100 kw.
Kupena vo MKD, jas sum vtor gazda.
Vtora kategorija na oprema
Tempomat
Bluetooth
Komandi na volan
Aluminiumski bandasi
Elektrika na stakla i retrovizori
Evro kuka zavedena vo soobrakajna
Mala potrosuvacka
Novi gumi, koristeni 20 denovi.
Rezervni 4 zimski gumi.


075370167

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

rubin
Потврден огласувач
075370167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам