1 / 2
REZERVNA GUMA 4X108 KAKO NOVA
1.000 МКД
22.01.2023 12:19

Неготино / Неготино

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

5J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

108

Ширина на гума:

185

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

14

185 55 R14 kako nova 7,4mm sara Firestone
tel - 075 601 647

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Peco
Потврден огласувач
043360048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам