1 / 6
Se prodava kamp prikolka vo avto kamp krani
3.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.09.2022 15:32

Битола / Битола

Квадратура:

40 m²

Број на соби:

2

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Se prodava kamp prikolka
Kontakt: 075 249 933

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
77621649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам