1 / 1
Nerezi
По Договор
01.12.2021 14:05

Карпош / Скопје

Квадратура:

517 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во населба средно Нерези, 50метри пред црквата св.Пантелејмон, на самиот пат, во населено место, со комплетна уредна документација за истиот. ГРАТИС ПРОЕКТ ПЛАН ЗА КУЌА за купецот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

.
Потврден огласувач
075950585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам