1 / 3
EXIDE AKUMULATORI G&N AVTODELOVI BITOLA
4.900 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.06.2022 08:27

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Други

Модел:

Site

Tип на делови:

Електрични делови

OD SEGA NOV BREND VO NASATA PALETA NA PROIZVODI SVETSKIOT BREND NA AKUMULATORI EXIDE.

GOLEMA AKCIJA DVA PATI POPUST

10% POPUST NA CELA PALETA NA PROIZVODI NA EXIDE
VRATETEGO VASIOT STAR AKUMULATOR I DOBIJTE

DVA PATI POPUST.

PRODAZBA I OVLASTEN SERVIS
G&N AVTODELOVI BITOLA
tel: 071 222 973 / 075 722 227


Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

GN AVTODELOVI
Goce Delcev br.1
Потврден огласувач
071222973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам