1 / 12
MAN TGM 16.300 euro5 so kran HMF so dalinsko
3 €
11.02.2023 21:18

Сарај / Скопје

kamionot e sega uvezen od CH vo ekstra sostojba mnogu socuvan
2010 god so full oprema avtomatik
sanduk 5.20 m dolg
Kran HMF 1460 so 3 teleskopi na 10 m diga 1 ton

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам