1 / 3
SAMSUNG.IPHONE.HUAWEEI XIAOMI ODKUP.MOBISTRK
500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.03.2022 07:46

Битола / Битола

ODKUP NA NOVI I POLOVNI TELEFONI PO PAZARNI CENI ISPLATA VEDNAS
STARA BITOLSKA CARSIJA UL VELESKA BR 5 I BR 18 KAJ LENSKI MOST I POZADI BELA ROZA POKRAJ REKATA
075303777
075304972

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

ljupco
Потврден огласувач
075303777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам