1 / 4
Stalak, stalka za CD Сталак за компакт дискови
1.000 МКД
Цената е фиксна
02.11.2022 08:33

Гостивар / Гостивар

Izraboteni od metal
Stalak za 50 CD-a - 1000 mkd
Stalak za 20 CD-a - 500 mkd

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам