1 / 12
Se prodavaat kuki vo blizina na Stip
1 €
16.11.2021 11:46

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Караорман

Се продаваат 3 нови и целосно опремени куќи на неколку минути од Штип, одлични за живеење или да бидат користени како викендици сите имаат оддлени имотни листови и се продаваат одделно.Куките се пространи поседува приземје и два спрата, голем двор збогатен со џакузи, базен, централно поставена фонтана и хортикултурно уредување.На приземје поседуваат гаража во која може да бидат паркирани неколку возила и има поставено врата со мотор на струја за влез во самата дворна површина како и тоалет.Има посебен влез директно до првиот спрат и пространи тераси каде е поставена одделна летна кујна целосно опремена.Влезот во сите соби е преку ходник , а внатрешноста е поделена на пространа дневна со трпезарија и кујна, 3 спални соби и излез од сите соби до тераси кои имаат одличен поглед.Поставена е нова ПВЦ столарија, парно и инсталиран систем низ цела куќа, целосно опремени тоалети, плочки А класа.
Цената е по договор на лице место!
тел. за контакт:074230500
email:tvojdom20@gmail.com
www.tvojdom.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Твој Дом-Агенција за недвижности
Ванчо Прќе 121
Потврден огласувач
074230500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам