Земјоделско и градежно
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.01.2023 15:58

Битола / Битола

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Нива од 2000 до 12000 м2, во с.Логоварди, кај аеродромот, снабдено со техничка вода од Стрежево, вода за пиење од градски водовод од Битола и електрична енергија од ЕВН, како и раскрсниса на патишта Стржево-Аеродром од кои еден пат е асвалтен, КП 40/10,,,
и други во КО Логоварди како КП 312, 313. 210...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ѓорги
Bitola ul. Koco Colakov br. 35
Потврден огласувач
070535043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам