1 / 9
KTM DUKE 390 2016
1 €
20.06.2022 09:25

Гостивар / Гостивар

Марка:

KTM

Вид:

Туринг

Година:

2016

Модел:

DUKE 390

Километри:

5000

Se prodava KTM Duke 390 2016god, motorot e so pominati 6000km, pred 500km e servisiran smeneto e ulje Motul 300v 10w40, novi gumi,novi gurtni Original By Bre- Brembo.
Motorot ima Original Auspuh KTM REMUS od grana vo vrednost od 600€,stitnici za race Original UFO i dr dodatna oprema
Za povekje info
078-426-555.
Mozhe zamena so moja ili vasha Doplata!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
078426555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам