1 / 7
Bmw 530 xd
6.900 €
13.08.2022 22:30

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw 530 xd 4x4 start stop 231ks
Broj za kontakt 078427797

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
078662832
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам