1 / 9
Apartmani i studia ,centar,parking
1 €
30.06.2022 10:14

Охрид / Охрид

Квадратура:

45 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Apartmanite se naogaat vo vila ,vo centar,so parking.Imame 2,3,4 -krevetni apartmani i 6 kreveten stan.
Cena po dogovor.
Tel; 070 307 457

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

apartmani
Потврден огласувач
070307457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам