Математика од 6(шесто)до 9(девето)одд.
300 МКД
Цената е фиксна
25.08.2021 14:03

Скопје Центар / Скопје

Математика за ученици од6(шесто)до 9(девето)одделение во Вашиот дом,може и кај мене дома.Цена 300 денари за 90 минути.

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам