1 / 12
Golf 4 tdi 81kw 110ks
2.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2021 20:40

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Golf 4 110 ks dobro socuvan ..info 070816971
Elektricen shiber
Bord kompjuter
Servo,abs el.na retrovizori, i dr..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070816971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам