1 / 10
Камини и шпориња на пелети за домаќинство
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2022 12:30

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Копер е еден од главните снабдувачи на апарати за домаќинството и Ви нуди најразличен асортиман како: шпорети, шпорети на дрва, разладни витрини, витрини за вино, камини, печки. Производите се произведени по најновите технологии и трендови, како на изглед така и по функционалност и енергетска ефикасност. Сигурност и квалитет на изработка!!! Зимата доаѓа, не дозволувајте да Ве изненади. Повелете!!!

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Zalozna kuka Mamut
Потврден огласувач
070558000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам