1 / 12
Се издава студио 1
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2022 13:10

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

28 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Партизанска бр38

Студио1


Студио1 е гарсоњера во зграда во студиото има:мини кујна со коплет ивентар, купатило ,балкон ТВ интернет ,фен , пегла ,и се што се гледа на сликите , студиото е во централниот дел на Охрид и 2 до 3 минути до ќеј, цената е дневна по договор.отворетеја мапата .контакт мо.078-209-663и 075-360-526 ина истите броеви вибер.
на местото каде пишува/ прикажи мапа/ за подобро да не пронајдете.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

SLOBODANKA
Потврден огласувач
078209663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам