Se prodava plac Elensko, Radozda
120.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 10:04

Струга / Струга

Квадратура:

674 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac vo Elensko, Radozda
Sektor/Katastar za nedviznosti: Struga, Katastarska Opstina:Radozda, KP 80/1

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078378618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам