1 / 6
Се продаваат машини за сечење на мермер
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2022 17:45

Куманово / Куманово

Се продаваат машини за сечење на блокови за мермер и гранит. Машина гатер за мермер должина на сечење 2.40 метра и секоблиц диск D 2.60. Се продава автоматска полирка за мермер и гранит тип Равели Италија.
Sime 078290931

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Valerij
Потврден огласувач
078211320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам